Aktualności Klubu Seniora

Europejski Fundusz Społeczny

 

Rekolekcje Wielkopostne

W poniedziałek 6 marca rozpoczęliśmy trzydniowe rekolekcje wielkopostne w celu duchowego przygotowania do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. 

Czytaj więcej: Rekolekcje Wielkopostne 

Wręczenie nagród

W piątek 10 lipca Uczestnicy Klubu Seniora otrzymali z rąk s. Liliany nagrody rzeczowe za rzetelny i sumienny udział w zajęciach aktywizujących i terapeutycznych. 

Czytaj więcej: Wręczenie nagród

Msza Święta dziękczynna

We czwartek 5 marca modliliśmy się w czasie Mszy Świętej sprawowanej przez ks. Antoniego z intencji Uczestników Klubu Seniora. Modlitwa jest dziękczynnym darem duchowym od Klubowiczów w czasie której ks. Antoni w sposób szczególny zaznaczył istotę i wagę wspólnoty tworzonej przez ludzi.

Czytaj więcej: Msza Święta dziękczynna 

Spotkanie opłatkowe

We wtorek 17 grudnia Uczestnicy i Opiekunowie Klubu Seniora w świątecznej atmosferze łamiąc się opłatkiem złożyli sobie wzajemne życzenia.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe

Pierwsze zajęcia w Kubie Seniora

 W środę 6 listopada miały miejsce pierwsze zajęcia w Klubie Seniora. W czasie grupowych zajęć z psychologiem wzajemnie się poznawaliśmy, omawialiśmy również sprawy organizacyjne. W listopadzie  i grudniu czekają nas zajęcia z ceramiki i obsługi komputera. 

Czytaj więcej: Pierwsze zajęcia w Kubie Seniora

Zakończono nabór do Klubu Seniora

Pragniemy powiadomić, iż nabór do Klubu  Seniora został zakończony. Lista zakwalifikowanych osób oraz lista osób rezerwowych dostępne są w biurach projektu tj. Urzędzie Gminy Kraśniczyn oraz Domu Pomocy Społecznej w Żułowie.

Czytaj więcej: Zakończono nabór do Klubu Seniora