Aktualności

Znowu razem we wspólnym świecie

W niedzielę 18 września Koło Gospodyń Wiejskich w Żułowie  zaprosiło Amatorski Teatr im. Karola Wojtyły do wystawienia sztuki teatralnej pt. "Kilka scen z życia Błogosławionej Matki Elżbiety Czackiej".

Czytaj więcej: Znowu razem we wspólnym świecie

Poświęcenie Krzyża

W środę 14 września Wspólnota Domu Nadziei oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej uczestniczyła w poświęceniu Krzyża przy skrzyżowaniu drogi prowadzącej do Żułowa.

Czytaj więcej: Poświęcenie Krzyża

Imienieniny s. Benedykty

W poniedziałek 11 lipca Kościół katolicki obchodzi święto św. Benedykta z Nursji. W tym uroczystym dniu świętujemy również imieniny Siostry Benedykty.

Czytaj więcej: Imienieniny s. Benedykty

Imieniny ks. Antoniego

W poniedziałek 13 czerwca w dniu liturgicznego wspomnienia św. Antoniego z Padwy świętujemy również imieniny naszego kapelana ks. Antoniego Troniny.

Czytaj więcej: Imieniny ks. Antoniego

Koncert Eleni

W niedzielę 29 maja Mieszkanki domu udały się na koncert Eleni, który miał miejsce w kościele pw. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie.

Czytaj więcej: Koncert Eleni

Wspomnienie błogosławionej Elżbiety Róży Czackiej

Czwartek 19 maja był szczególnym dniem dla naszej wspólnoty oraz kościoła, bowiem po raz pierwszy od beatyfikacji był dniem wspomnienia liturgicznego błogosławionej Elżbiety Róży Czackiej założycielki Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi oraz Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża.

Czytaj więcej: Wspomnienie błogosławionej Elżbiety Róży Czackiej

"Nędzarz i Madame"

We czwartek 27 stycznia  Wspólnota Żułowa udała się do kina w pobliskim Krasnymstawie na projekcję filmu pt. "Nędzarz i Madame".

Czytaj więcej: "Nędzarz i Madame"

Mieszkanki w gronie Laureatów

W środę 19 stycznia Pani Elżbieta z Panią Zofią udały się do Książnicy Zamojskiej im. Stanisława Kostki Zamoyskiego na uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród Laureatom konkursu "(Nie) Oceniaj Książki Po Okładce".

Czytaj więcej: Mieszkanki w gronie Laureatów