Wizyta Pani Poseł Anny Dąbrowskiej - Banaszek

W środę 15 marca odwiedziła naszą Wspólnotę Pani Poseł Anna Dąbrowska - Banaszek w Towarzystwie Pana Tadeusza Ostrowskiego Asystenta Społecznego.

W czasie wizyty Pani Poseł zapoznała się bliżej z naszą Wspólnotą. Mieszkanki Domu oraz Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w czasie rozmów dzielili się swoimi radościami i troskami. Pani Poseł z pełnym uznaniem podziwiała prace wykonane przez Mieszkanki i Uczestników WTZ w czasie zajęć. W czasie spotkania zrodziła się również inspiracja do nowych przedsięwzięć naszego teatru. Poza rozmowami Pani Poseł nawiedziła również miejsca pamięci związane z błogosławionym Stefanem Wyszyńskim oraz dokonała wpisu do pamiątkowej kroniki.

Serdecznie dziękujemy Pani Poseł oraz Panu Tadeuszowi za odwiedziny naszej Wspólnoty oraz za wspólny, radosny czas. 

Galeria fotografii